אודות חברת רץ בגובה

אודות חברת רץ בגובה2021-01-20T15:47:43+00:00

רץ בגובה – גיזום וטיפול בעצים עם רמת שירות גבוהה

רץ בגובה מתמחה בגיזום עצים, העתקה, שימור, הפחתת משקלים, טיפול בכל סוגי העצים ועוד ארסנל פתרונות יצירתיים ומקצועיים ללקוחותיה.

כלל העבודות מבוצעות על ידי צוות מקצועי, מוסמך, בעל ניסיון רב ורישיון עבודה בגובה.
בכל פרויקט צוות החברה משלב שיטות עבודה חדשניות, לצד חומרים אקולוגיים וידידותיים לסביבה, ובכן הקפדה על ביצוע העבודה ברמת גימור גבוהה במיוחד.
לרשותכם מנהל עבודה הנוכח בשטח ושומר על תקני הבטיחות המחמירים ביותר, הן מצד העובדים בגובה והן מבחינת שמירה על בריאות העץ וכמובן על עוברי האורח.
מטרתנו להעניק לכל לקוח יחס אישי ואדיב, לשמור על נוחות הסביבה בעת ביצוע המשימה ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצון הלקוח.
לחברתנו ניסיון רב בהתמודדות וטיפול בכל סוגי העצים והאתגרים, כך שתזכו לקבל גם ייעוץ מקצועי וגם עבודה איכותית. כמו כן, נוכל להמליץ על פתרונות ואלטרנטיבות שאולי לא עלו בראשכם ולסייע לכם להגיע לתוצאה הרצויה במינימום נזקים סביבתיים.

רץ בגובה כריתת עצים

בעלים של החברה – צבי רזניק

פרויקטים אחרונים

למעבר לפרויקטים נוספים לחצו >>

ממליצים רץ בגובה

"כבר משיחת הטלפןון הראשונה עשה רושם שמדובר במקצוענים. נתנו אינפורמציה רחבה כבר בטלפון והסבירו על כל התהליך ולוח הזמנים הצפוי. כרתו לנו מספר עצים וגזמו את השאר, השאירו שטח נקי ועצים בריאים."
דוד - וועד בית בקריות
התרשמתי מאוד מצבי כבר בשיחת הטלפון הראשונה ועוד יותר במהלך העבודה. ממליץ לכל מי שמחפש חברת גיזום וכריתה רצינית מאוד
אלי - גיזום עץ בדירה פרטית בטבעון
נאלצתי לכרות עץ ותיק שהיה אצלנו שנים רבות. הפרידה הייתה לי קשה והייתה צריכה מישהו רגיש וסבלני, ומצאתי את צבי מרץ בגבוה. צבי היה אמפתי, מקצועי ועשה את הדברים על הצד הטוב ביותר, מאז אני ממליצה עליו לכולם.
אביטל - בית פרטי בקריות

הלקוחות שלנו

צרו איתנו קשר – זה פשוט ואנחנו עונים מהר

שינוי גודל גופנים
ניגודיות