גיזום עץ דקל / עץ תמר

גיזום עצי דקל - רץ בגובה

גיזום עצי דקל ועצי תמר הוא שירות נפוץ בקרב חברות גיזום בשל תפוצתם הרבה ובשל התייבשות מהירה של ענפי העץ. חברת רץ בגובה הינה חברה בעלת ניסיון רב בטיפול ובגיזום של עצי דקל ועצי תמר, כמו גם טיפול בעצים גבוהים במיוחד באמצעים מתקדמים.

עצי דקל ועצי תמר, נפוצים במיוחד בנוף הישראלי, כאשר הם יכולים לגדול באזורים שונים ולהשתלב כחלק בלתי נפרד מהנוף העירוני – העובדה שהם אינם מצריכים תחזוקה מיוחדת ושאין צורך להשקות אותם לעיתים קרובות מובילה לכך שעצים אלו הם בין הפופולאריים ביותר בארץ.
את עצי הדקל ניתן לפגוש גם בגינות פרטיות ובחצרות של בתי עסק ושל מוסדות שונים, כך יוצא שבהתאם לתפוצתם הגבוהה של אותם העצים, עולה גם הצורך בשירות של גיזום עץ דקל או גיזום עץ תמר בקרב אנשים רבים.

מדוע צריך לגזום עץ דקל/ עץ תמר?

עצי דקל ועצי תמר, נוטים לגדול ולצמוח ובמקרים מסוימים הצמיחה שלהם, עלולה לטמון בחובה מיני סיכונים ומפגעים שונים – לדוגמא, ענפי העצים מתייבשים ועלולים ליפול על העוברים והשווים, כמו גם אשכולות שמייצר העץ. אל תקלו ראש בנושא מאחר ואשכול שכזה או ענף הנופל מגובה של עשרות מטרים יכול לגרום לפציעה קשה ואף יותר מכך. רוחות חזקות עלולות לגרום לניתוק של הענפים היבשים מהעץ ולהוות סכנה בטיחותית של ממש.
מהסיבה הזאת, בכדי ליהנות מעצים אלו, על יתרונותיהם הרבים, חשוב להקפיד ולבצע גיזום תקופתי שלהם ועל ידי כך, גם להמשיך וליהנות מהמראה היפה אשר מאפיין אותם וגם למנוע את אותם הסיכונים אשר צוינו לעיל. גיזום מקצועי של עצי תמר יוביל לאוורור אידיאלי של צמרת העץ, הסרת ענפים יבשים ולא בריאים והענקת מראה בריא ומטופח לעץ.

מעבר לכך, עצי דקל חשופים למזיקים ולמחלות שונות כמו לדוגמא, חדקונית הדקל. גיזום העץ וטיפול נכון בו, ימנע מאותם המזיקים להסב הרס ומאותן המחלות להתפשט.
כאן חשוב לציין שבמידה והעץ לא נגזם ואינו מתוחזק בצורה נכונה, המחלות עלולות להתפשט והמוצא היחיד במקרה שכזה, יהיה לכרות את העץ (עם אישור של פקיד היערות).

עבודת הגיזום

עבודת גיזום עץ דקל או עץ תמר הינה תחת קטגוריה של גיזום עצים גבוהים, כאלה מצריכים שימוש בכלים מקצועיים מאוד ובעזרתו של צוות עבודה מיומן ומקצועי. במהלך העבודה על הגוזמים והצוות המסייע לשמור על רמה בטיחותית מקסימלית ונהלי עבודה קפדניים – הדרך היחידה לעשות את העבודה היא באמצעות שימוש במנוף או בסנפלינג.

בניגוד לשירות של כריתת עץ דקל הגיזום אינו מצריך אישורים מיוחדים . מחיר של גיזום עץ תמר או דקל מחושב על פי גודל העץ, אפשרות הגישה למנוף וכוח אדם כמות הענפים שצריך להוריד ואפשרויות הפינוי. בכל אופן אנחנו ממליצים לפנות אלינו על מנת לקבל מחיר מדויק לעבודה (לרוב יגיע איש צוות שלנו לבחון את העץ ומיקומו ולתת לכם הצעת מחיר מדויקת ואטרקטיבית).

לאחר ביצוע העבודה ינקה הצוות של רץ בגובה את האזור, יפנה את הגזם למקום שנקבע וישאיר עץ דקל נקי, יפה, בריא ומטופח. זאת אחת הסיבות, שכאשר עולה הצורך בשירות הזה, חשוב לא להתפשר על פחות מהשירות המקצועי והאיכותי ביותר אותו ניתן לקבל.
מוזמנים ליצור איתנו קשר – אנחנו זמינים מאוד, נותנים מענה מהיר ומקצועי ומאוד אינפורמטיביים.

גיזום עצי תמרגיזום עצי דקל
אהבתם? שתפו את העמוד
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email