גיזום עץ דקל/ עץ תמר

עצי דקל ועצי תמר, נפוצים במיוחד בישראל, כאשר הם יכולים לגדול באזורים שונים ולהשתלב כחלק בלתי נפרד מהנוף העירוני – העובדה שהם אינם מצריכים תחזוקה מיוחדת או שאין צורך להשקות אותם לעיתים קרובות, אף מהווים כסיבות נוספות לפופולאריות הכה גבוהה של עצים אלו.
את עצי הדקל ניתן לפגוש גם בגינות פרטיות ובחצרות של בתי עסק ושל מוסדות שונים.
כך יוצא, שבהתאם לתפוצתם הגבוהה של אותם העצים, כך גם הצורך בשירות של גיזום עץ דקל או גיזום עץ תמר, יכול לעלות לעיתים יחסית קרובות.

מדוע צריך לגזום עץ דקל/ עץ צמר?

עצי דקל ועצי תמר, נוטים לגדול ולצמוח ובמקרים מסוימים הצמיחה שלהם, עלולה לטמון בחובה מיני סיכונים ומפגעים שונים – לדוגמא, ענפי העצים מתייבשים ועלולים ליפול על העוברים והשווים.
מהסיבה הזאת, בכדי ליהנות מעצים אלו, על יתרונותיהם הרבים, חשוב להקפיד ולבצע גיזום תקופתי שלהם ועל ידי כך, גם להמשיך וליהנות מהמראה היפה אשר מאפיין אותם וגם למנוע את אותם הסיכונים אשר צוינו.
מעבר לכך, עצי דקל חשופים למזיקים ולמחלות שונות כמו לדוגמא, לחדקונית הדקל וגיזום העץ, ימנע מאותם המזיקים להסב הרס ומאותן המחלות להתפשט.
כאן חשוב לציין שבמידה והעץ לא נגזם ומתוחזק בצורה נכונה, המחלות עלולות להתפשט והמוצא היחיד במקרה שכזה, יהיה לכרות את העץ.

עבודת הגיזום

עבודת גיזום עץ דקל או עץ תמר, מהווה את נחלתם של מקצועניים בלבד, מכיוון שמדובר בעבודה שהינה מורכבת ומצריכה רמה מקצועית גבוהה, כמו גם הקפדה על בטיחות מקסימאלית – הדרך היחידה לעשות את העבודה היא באמצעות שימוש במנוף.
זאת הסיבה, שכאשר עולה הצורך בשירות הזה, חשוב לא להתפשר על פחות מהשירות המקצועי והאיכותי ביותר אותו ניתן לקבל.

2020-06-26T02:39:34+00:00

חייג

שינוי גודל גופנים
ניגודיות
WhatsApp chat