עבודות בגובה בחבלי סנפלינג ביחס למתקני הרמה

איטום מבנים זה רץ בגובה

חבלי סנפלינג אולי מוכרים לנו מספורט אתגרי וטיפוס בהרים וצוקים בטיולים מאתגרים, אך חבלי סנפלינג הם שגרת חייהם של אנשים המבצעים מגוון עבודות בגובה.
עבודה על חבלים אלה מהווה מגוון רב של יתרונות, שבאים לידי ביטוי בחיסכון בזמן וכסף למזמין העבודה.
מלבד זאת ישנם סוגי עבודות מגוונים שניתן לבצע בעזרת חבלי סנפלינג כמו עבודות איטום למעטפת החיצונית של המבנה, עבודות חשמל ותשתיות, שימור ושיקום מבנים, חיזוק אריחים במבנה, צביעה ושיפוץ חיצוניים, גיזום עצים, ניקיון ועוד.

לפני שנתחיל ביתרונות, נסביר כי על ידי חבלי סנפלינג ניתן לבצע מגוון רב של עבודות בגובה, אך על העובד להחזיק ברישיון עבודה בגובה הניתן על ידי משרד התמ"ת.
את הרישיון עליו לחדש בכל שנתיים, כאשר עליו לעבור קורס מסודר בבתי ספר ייעודיים המלמדים כיצד לעבוד בצורה בטיחותית בגובה ולשמור על בטחון העובד ועל בטחון העוברים ושבים.

מהם היתרונות של עבודה באמצעות חבלי סנפלינג

זמן עבודה קצר יותר – עבודה על חבלי סנפלינג נחשבת למהירה ביותר, משום שהרכבת החבלים נעשית באופן מהיר, וזאת ביחס לבניית פיגומים או בהזמנת במות הרמה והבאתם למקום.
מלבד זאת, בזמן העבודה ניתן לעבור ביתר קלות ובמהירות ממקום למקום על ידי חבלים, וזאת ביחס לפיגומים ומתקני הרמה שלוקח זמן רב להזיזם ממקום למקום.

עבודה זולה יותר – את במות ההרמה והפיגומים ניתן לשכור לתקופות מסוימות, כאשר העלות יקרה מאוד ומתומחרת לרוב על פי ימי העבודה או תשלום חודשי. מלבד זאת, בהזמנת מתקני הרמה יש צורך לשלם גם על הובלת המתקן והחזרתו לחברה. העלות של חבלי סנפלינג הרבה יותר נמוכה, וחברות המספקות עבודה בגובה מחזיקות בציוד זה, כך שהעבודה תהיה זולה יותר ללקוח.

נוחות לדיירים ולעוברי אורח – בעת הצבת פיגומים או מתקני הרמה, יש צורך לבצע חסימה של הרחוב לאורך כל זמן העבודה, כמו גם למצוא מקום חנייה עבור מנוף או במת הרמה ואף ייתכן כי הצבתם מתבררת כבעייתית. עבודה בגובה על ידי סנפלינג לא דורשות הסדרים וחסימת רחובות ומעברים, משום שהעבודה מתבצעת בתוך שטח המבנה.

עבודה נקייה ואפשרית כמעט בכל תחום – העבודה על חבלי סנפלינג נקייה, שקטה, פחות מלכלכת, לא מזהמת את הסביבה כפי שמזהם מנוף הרמה. מלבד זאת, עבודה בגובה באמצעות חבלי סנפלינג מתאימה כמעט לכל סוגי העבודות המתבצעות בגובה.

לסיכום, עבודות גובה בסנפלינג הן חסכוניות ומשתלמות יותר לצרכן, ובמקביל גם נוחות יותר לביצוע ואינן דורשות התכנות מוקדמת. ולכן, אם גם אתם זקוקים לעבודות בגובה, העדיפו חברות המבצעות שימוש בחבלי סנפלינג ולא חברות שמשתמשות במנוף בלבד.

רץ בגובה – מומחים לעבודות סנפלינג בגבהים

אם אתם זקוקים לעבודות גובה קפדניות, המצריכות גם ידע מקצועי, גם ניסיון וגם בטיחות מקסימלית אז אנחנו הכתובת עבורכם.

מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר, להתייעץ, לקבל מידע ולהכיר אותנו.

רוצים לדעת עוד? חייגו – 054-6838882

אהבתם? שתפו את העמוד
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on email