תחומי ההתמחות שלנו

תחומי ההתמחות שלנו2020-11-04T17:03:49+00:00
שיקום ושימור מבנים
איטום מבנים רץ בגובה
בידוד של מבנה בגובה
עבודות אלומיניום בגובה
גיזום וכריתה של עצים
עבודות סנפלינג מיוחדות

עבודות גובה בסנפלינג בצפון במרכז בשרון ובדרום.

אנחנו מתמחים בגיזום וכריתת כל סוגי העצים במקצועיות רבה וברמת גימור גבוהה. פעולות אלה נעשות על ידי צוות מקצועי, תוך בחינת השטח, שמירה על האלמנטים סביב ועל בטחון העוברים ושבים.

לפרטים נוספים >

עבודות האיטום בחברתנו נעשות באופן מקצועי, תוך בחינה קפדנית של הבניין, והכנתו בקפידה לפעולת האיטום. פעולת ההכנה כוללת סגירת סדקים, טיפול בבטון וכו', ומבטיחה קבלת תוצאות איכותיות לטווח הארוך.

לפרטים נוספים >

בידוד מבנים מפני קור או חום והתמודדות עם הנזקים שנוצרים עקב כך דורש אתגר כפול. ראשית, קיימת הבעיה הלוגיסטית – הגישה לקיר. העמדת פיגום היא עניין יקר שגם לא תמיד מתאפשר. לכן, הפתרון המתבקש הוא לבצע את המשימה באמצעות מומחים לעבודות גובה בסנפלינג.

לפרטים נוספים >

חברתנו מתמחה בשיקום ושימור מבנים באמצעות שימוש בחומרים איכותיים ומאושרים לשימוש, שיטות חדשניות ועובדים בעלי ניסיון והסמכה בתחום. השירות ניתן למעטפת החיצונית של המבנה ולשטח הפנימי.

לפרטים נוספים >

חברתנו מתמחה בביצוע עבודות אלומיניום באמצעות סנפלינג, סגנון הבנייה המודרני עושה שימוש נרחב באלומיניום. כמעט כל הפרופילים לחלונות ולמפתחים נוספים, מתבססים על וריאציה כזו או אחרת של אלומיניום.

לפרטים נוספים >

תרבות המגדלים שמאפיינת את הבנייה הישראלית בעשור האחרון שינתה כליל את המרחב האורבני הישראלי ונועדה לתת פתרון למחסור בשטחים פנויים לבנייה באזורי הביקוש.
לפעמים, כשפותרים בעיה ישנה יוצרים בעיה חדשה. 

חברתנו מתמחה בעבודות סנפלינג מיוחדות, אנחנו מאוד יצירתיים ויודעים לתת פתרון כמעט לכל בעיה.
כמו כן אנחנו יודעים לפתור לכם עוד מגוון בעיות ולספק לכם פתרונות בעבודות מסוג חלל מוקף, גישה מורכבת לאזורים מטופלים וביצוע עבודות שמרבית האנשים לא יבצעו מפאת חוסר ניסיון.

לפרטים נוספים >

הלקוחות שלנו

צרו עימנו קשר !

משוחחים, מתייעצים ומקבלים פתרונות יצירתיים

לייעוץ עם המומחים שלנו השאירו פרטים

  שם פרטי
  שם משפחה
  כתובת אימייל
  מספר טלפון

  נושא הפניה

  איך אפשר לעזור

  חייג

  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות
  WhatsApp chat